Hakkımızda


Merkezimizin adının “Aralık” olmasının ardında “Yeni bir şeyler görebilmek için her zaman bir aralık vardır.” mottosundaki bakış açısı ve umuda dair inancımız, motivasyonumuz bulunmaktadır. İşimizin bir “aralık” bulma ve o aralıktan birlikte bakarak heyecanla “yeni bir şeyler” bulma, söyleme, üretme işi olduğunu düşündüğümüzden yeni bir aralık arayışı olanların bir adresi de “Aralık Psikoloji” olsun istedik.

Merkezimiz; çocuklar, gençler, yetişkinler, aileler, eğitimciler, çalışanlar ve kurumlar için profesyonel danışmanlık, seminer ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz; Bireysel Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık, Aile Terapisi, Çocuk - Genç Terapisi (Pedagog), Evlilik & Çift Terapisi, Cinsel Terapi, EMDR Terapisi, Okul Danışmanlığı, LGS, TYT-YKS Sınav Danışmanlığı, Eğitim, Seminer ve Atölye çalışmaları ile kurumsal danışmanlık başlıklarını kapsamaktadır.

2003 yılından bu yana psikolojik danışmanlık ve eğitim alanında faaliyet gösteren deneyimli uzmanlarımız tarafından hizmete açılan Marmaris ofisimiz Kasım 2018’de kurulmuş olup; Nisan 2020 itibariyle “Aralık Psikoloji” olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Merkezimiz; başta psikoterapi, eğitim ve danışmanlık alanlarında olmak üzere kişi ve kurumlara yönelik profesyonel hizmetler üretirken diğer taraftan sanat, felsefe, edebiyat, sinema gibi farklı alanlarda sunduğu çalışmalarla da entelektüel etkinlik arayışlarını karşılamayı da misyon edinmiştir.

Aralık Psikoloji Uzmanları; kurumlarda artı değer yaratan çalışmalarıyla bugüne kadar birçok çalışana, yöneticiye, kuruma destek sunmuş ve halen de bu faaliyetlerini sürdürmektedirler. Merkezimiz; sunduğu kurumsal danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle de alanda önemli bir konumda yer almaktadır.

Alanında donanımlı ve yetkin isimlerin kuruculuğunu üstlendiği Aralık Psikoloji; sunduğu tüm profesyonel hizmetlerinde alanın etik kodları ve sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket etmektedir.